„Paveldo galia: piliakalniai“ – PROGRAMA

Rain-warningDĖMESIO!!! Dėl itin nepalankių oro sąlygų bei užsitęsusio  lietaus atšaukiama birželio 30 d., penktadienio, edukacinė programa prie Bradeliškių piliakalnio. Kadangi sausai pažliugusioje žemėje mėsos neiškepsime, o prie laužo pavakaroti neleis numatomi lietūs, visa programa yra nukeliama. Visos numatytos dalys – proistorės kulinarija (mėsos kepimas duobėje) su R. Laužiku, pokalbis su archeologu Z. Bauboniu bei G. Beresnevičiaus kūrybos skaitymas su P. Venslovu – tikrai įvyks, o apie naują tam numatytą datą informuosime!

Atsiprašome už nepatogumus.

 

Birželio 26 -30 dienomis Neries regioninio parko direkcija perkelia savo veiklą ant Bradeliškių piliakalnio. Čia rasite direkcijos palapinę, kurioje gausite visą informaciją apie parko lankytinas vietas, bei visą savaitę ten vyksiančius renginius (registracijos į renginius NĖRA (išskyrus „Gamtos ir kultūros paveldo mokykla 8-13 m. vaikams“). Visi numatyti renginiai vyks prie Bradeliškių piliakalnio, nuo čia prasidės ir visi žygiai bei ekskursijos.

Visas penkias dienas 10 ir daugiau lankytojų grupėms bus vedamos nemokamos ekskursijos Dūkštos pažintiniu taku, aplankant net tris piliakalnius: Bradeliškių, Buivydų ir Karmazinų. Visiems norintiems nemokamos ekskursijos tereikia paskambinti tel. nr. 8 645 84683, ir rezervuoti jos laiką. Tiems, kas keliauja solo, ir neturi galimybės surinkti grupės, birželio 28 d. ir 29 d., 18 val., vyks visiems atviros ekskursijos be išankstinės registracijos.

Visa info apie renginius, ekskursijas ir kt.: tel.nr. 8 645 84683 ir el. paštu: karolina@neriesparkas.lt

VISI RENGINIAI – NEMOKAMI!

Šios veiklos yra įgyvendinamos kaip dalis projekto „Piliakalniai: paveldo galia“, kurį organizuoja Neries regioninio parko direkcija, o dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kultūros ministerija.

YouandMe