Geocaching’as

Jei mėgstate būti gamtoje ir jau esate išbandę Neries regioninio parko pažintinius maršrutus, kviečiame pažvelgti į šią saugomą teritoriją kitu kampu. Kaip? Pabandykite ieškoti parko teritorijoje paslėptų… lobių! Visame parke yra paslėpta daugiau kaip 160 lobių.

Geolobių paieška (angliškai geocaching) – tai nemokamas pasaulinis geo-koordinačių žaidimas. Žaidimo esmė yra geolobių (talpų, konteinerių) radimas ir slėpimas naudojant GPS imtuvus ar išmaniuosius telefonus. Lietuvoje tokių lobių jau yra virš 6000, o visame pasaulyje – jau virš 3 mln! Visame pasaulyje lobių aktyviai ieško virš 15 mln. žmonių!

07 geolobiai
06 geolobiai
05 geolobiai
04 geolobiai
03 geolobiai

Šis žaidimas – tai puiki galimybė įdomiai, aktyviai, linksmai ir dažnai kitu kampu pažinti teritoriją. Didžiausia šio žaidimo kuriama vertė – pažinimas. Ieškant lobių net ir pažįstamas, jau aplankytas vietas pamatysite visai kitaip. Pažadame – ieškodami lobių būsite pastabesni, atkreipsite dėmesį į mažas, bet reikšmingas detales, o neretai teks būti itin išradingais, drąsiais ir sumaniais! Kviečiame išbandyti!  Net ir mes, parko darbuotojai, gerai pažįstantys parko teritoriją, išbandę šį žaidimą ir pabandę ieškoti geolobių, likome sužavėti ir nustebinti. Tai mums suteikė puikią galimybę pamatyti įdomiausias parko vietas visai kitomis akimis.

09 geolobiai
10 geolobiai
11 geolobiai
12 geolobiai
13 geolobiai
14 geolobiai
15 geolobiai
16 geolobiai
17 geolobiai

Visi parko lobiai

Žaidimo internetinės svetainės adresas: www.geocaching.com