Neries trobelė

„Neries trobelės“ nuoma greta Grabijolų kaimo

Jei skaitydami Jack‘o London‘o apsakymus vaikystėje ar keliaudami po kalnus svajojote, kaip smagu būtų pagyventi  gamtoje be civilizacijos patogumų – šis namelis būtent jums. Čia jūs rasite viską, ko reikia išgyvenimui – šiltą vietą nakvynei (taigi, ir krosnelę bei malkų), pastogę nuo lietaus ir sniego, minkštas lovas, keletą baldų ir indų. Bet tik tiek.

Trobelėje nėra elektros – apšvietimas žibaline lempa, o pasišildyti, maistą  gaminti ir arbatą virti galima kūrenant krosnelę. Maistą gaminti galima ir lauke, tam tikslui įrengtoje laužavietėje. Atvykę rasite paruoštų malkų, kurias prašome naudoti taupiai, be reikalo nešvaistant resursų.

Garbijolu namukas (0)
Grabijolai (5)
Grabijolai (6)
Grabijolai (4)
Grabijolai (2)
Grabijolai (3)
Grabijolai (1)

30 kv. m. namelyje rasite visus reikalingus indus, stalą, suolus, spintą bei lovas dviem suaugusiems ir vaikui. Yra antklodės ir pagalvės, o patalynės užvalkalus (arba miegmaišius) ir rankšluosčius reikės atsivežti patiems. Yra praustuvai viduje ir lauke. Vandenį maistui reikia atsinešti iš bendro Grabijolų kaimo šulinio, o prausimuisi galima naudoti lietaus vandenį, esantį talpoj lauke. Prie namelio stovi lauko biotuletas. Palaikyti juos švarius ir tvarkingus yra visų trobelės svečių pareiga.

Maistu reikia pasirūpinti patiems. Artimiausia parduotuvė yra už 14 km, Vievyje. Visus likusius maisto produktus būtina pasiimti su savimi, kad paliktos trobelėje jos netrauktų graužikų. Apsilankymo pabaigoje būtina visiškai užgesinti krosnelę ir/ar ugnį laužavietėje bei sutvarkyti namelį. Šiukšles išrūšiuoti ir išsivežti, arba išmesti į konteinerį prie kapinaičių.

Augintiniai trobelėje yra laukiami.

Pagrindinė trobelės naudojimosi taisyklė – palikti viską taip, kaip radai (arba dar gražiau).

Neries trobelės nuomos kaina parai – 30 eur.

Norėdami išsinuomoti Neries trobelę, turite suderinti viešnagės laiką el. paštu audrone@neriesparkas.lt,  užpildyti žemiau esančią nuomos sutartį, susipažintini su Neries trobelės privatumo politika ir pasirašytas atsiųsti el. paštu audrone@neriesparkas.lt

Neries trobelės PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS ir naudojimosi taisykles

Neries trobelė privatumo politika 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Neries trobelės nuomą ir sąlygas: tel. 868618617 (nuo 10 val. iki 18 val.); el. paštas audrone@neriesparkas.lt

Neries regioninio parko direkcija dėkoja Advokatų profesinei bendrijai TRINITI už pagalbą parengiant Neries trobelės nuomos sutartį.