Neries trobelė

„Neries trobelė“ greta Grabijolų kaimo 

Jei skaitydami Jack‘o London‘o apsakymus vaikystėje ar keliaudami po kalnus svajojote, kaip smagu būtų pagyventi  gamtoje be civilizacijos patogumų – šis namelis būtent jums. Čia jūs rasite viską, ko reikia išgyvenimui – šiltą vietą nakvynei (taigi, ir krosnelę bei malkų), pastogę nuo lietaus ir sniego, minkštas lovas, keletą baldų ir indų. Bet tik tiek.

Trobelėje nėra elektros – apšvietimas žibaline lempa, o pasišildyti, maistą  gaminti ir arbatą virti galima kūrenant krosnelę. Maistą gaminti galima ir lauke, tam tikslui įrengtoje laužavietėje. Atvykę rasite paruoštų malkų, kurias prašome naudoti taupiai, be reikalo nešvaistant resursų. Geriamąjį vandenį galima atsivežti arba pasisemti iš Grabijolų kaimo šulinio, esančio vos už 200 metrų nuo trobelės. Taip pat rekomenduojame atsivežti žvakių, nes žibalinės lempos yra, bet nebūtinai visiems patiks ir nesaugu palikti nakčiai.

Garbijolu namukas (0)
Grabijolai (5)
Grabijolai (6)
Grabijolai (4)
Grabijolai (2)
Grabijolai (3)
Grabijolai (1)

30 kv. m. namelyje rasite visus reikalingus indus, stalą, suolus, spintą bei lovas dviem suaugusiems ir vaikui. Yra antklodės ir pagalvės, o patalynės užvalkalus (arba miegmaišius) ir rankšluosčius reikės atsivežti patiems. Yra praustuvai viduje ir lauke. Prie namelio stovi lauko biotualetas. Palaikyti juos švarius ir tvarkingus yra visų trobelės svečių pareiga!

Maistu reikia pasirūpinti patiems. Artimiausia parduotuvė yra už 14 km, Vievyje. Visus likusius maisto produktus būtina pasiimti su savimi, kad paliktos trobelėje jos netrauktų graužikų. Apsilankymo pabaigoje būtina visiškai užgesinti krosnelę ir/ar ugnį laužavietėje bei sutvarkyti namelį. Šiukšles išrūšiuoti ir išsivežti, arba išmesti į konteinerį prie kapinaičių.

Augintiniai trobelėje yra laukiami. ☺

Pagrindinė trobelės naudojimosi taisyklė – palikti viską taip, kaip radai (arba dar gražiau).

Neries trobelės naudojimosi kaina parai – 30 eur.

Norėdami naudotis Neries trobele, turite suderinti viešnagės laiką el. paštu: vaida.skorupskiene@saugoma.lt

► Privatumo politika

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Neries trobelės naudojimosi sąlygas: tel. 868676707 (darbo dienomis, nuo 10 val. iki 17 val.); el. paštas: vaida.skorupskiene@saugoma.lt

Trobelės užimtumas

Laisva
Užsakyta
Euro įvedimas
PATKPŠS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31