Neries trobelė

„Neries trobelė“ greta Grabijolų kaimo 

Jei skaitydami Jack‘o London‘o apsakymus vaikystėje ar keliaudami po kalnus svajojote, kaip smagu būtų pagyventi  gamtoje be civilizacijos patogumų – šis namelis būtent jums. Čia jūs rasite viską, ko reikia išgyvenimui – šiltą vietą nakvynei (taigi, ir krosnelę bei malkų), pastogę nuo lietaus ir sniego, minkštas lovas, keletą baldų ir indų. Bet tik tiek.

Trobelėje nėra elektros – apšvietimas žibaline lempa, o pasišildyti, maistą  gaminti ir arbatą virti galima kūrenant krosnelę. Maistą gaminti galima ir lauke, tam tikslui įrengtoje laužavietėje. Atvykę rasite paruoštų malkų, kurias prašome naudoti taupiai, be reikalo nešvaistant resursų. Rekomenduojame taip pat atsivežti geriamo vandens, nes šulinys yra Grabijolų kaime, kuris dėl koronoviruso  pandemijos laikinai uždarytas. Taip pat rekomenduojame atsivežti žvakių, nes žibalinės lempos yra, bet nebūtinai visiems patiks ir nesaugu palikti nakčiai.

Garbijolu namukas (0)
Grabijolai (5)
Grabijolai (6)
Grabijolai (4)
Grabijolai (2)
Grabijolai (3)
Grabijolai (1)

30 kv. m. namelyje rasite visus reikalingus indus, stalą, suolus, spintą bei lovas dviem suaugusiems ir vaikui. Yra antklodės ir pagalvės, o patalynės užvalkalus (arba miegmaišius) ir rankšluosčius reikės atsivežti patiems. Yra praustuvai viduje ir lauke. Prie namelio stovi lauko biotualetas. Palaikyti juos švarius ir tvarkingus yra visų trobelės svečių pareiga!

Maistu reikia pasirūpinti patiems. Artimiausia parduotuvė yra už 14 km, Vievyje. Visus likusius maisto produktus būtina pasiimti su savimi, kad paliktos trobelėje jos netrauktų graužikų. Apsilankymo pabaigoje būtina visiškai užgesinti krosnelę ir/ar ugnį laužavietėje bei sutvarkyti namelį. Šiukšles išrūšiuoti ir išsivežti, arba išmesti į konteinerį prie kapinaičių.

Augintiniai trobelėje yra laukiami. ☺

Pagrindinė trobelės naudojimosi taisyklė – palikti viską taip, kaip radai (arba dar gražiau).

Neries trobelės naudojimosi kaina parai – 30 eur.

Norėdami naudotis Neries trobele, turite suderinti viešnagės laiką el. paštu audrone@neriesparkas.lt,  užpildyti žemiau esančią paslaugų teikimo sutartį, susipažintini su Neries trobelės privatumo politika ir pasirašytas atsiųsti el. paštu audrone@neriesparkas.lt

► Patyriminės edukacijos laikino apgyvendinimo paslaugų suteikimo sutartis 

► Privatumo politika

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Neries trobelės naudojimosi sąlygas: tel. 868618617 (nuo 10 val. iki 18 val.); el. paštas audrone@neriesparkas.lt

 

Neries regioninio parko direkcija dėkoja Advokatų profesinei bendrijai TRINITI už pagalbą parengiant Neries trobelės naudojimosi sutartį.