TOP lankytinos vietos (automobiliais + pėsčiomis)

Trukmė apie 2,5 val.
Pėsčiomis einame apie 3,6 km.

Ši ekskursija puikiai tiks tiems, kurie nenori daug keliauti pėsčiomis, tačiau trokšta pamatyti ir pažinti kuo daugiau Neries regioninio parko paslapčių. Akies krašteliu susipažinsite su trimis populiariausiais parko pažintiniais takais! Nuo vieno iki kito ekskursijos taško nuvykstama Jūsų automobiliais (ar autobusais).

1. Kelionė Karmazinų pažintinio taku  ir susipažinimas su vieninteliais Lietuvoje atkurtais pilkapiais Karmazinų pilkapyne. Nukeliaujama iki Neries upės, apžvelgiama plačiausia ir siauriausia jos vieta, apžiūrimi jos tėkmėje plaukiojantys vandens paukščiai.

2. Ekskursija persikelia į didžiausią Lietuvoje Dūkštų ąžuolyną – gidas supažindina su unikalia sengirės gamta ir paslaptingu ąžuolyno pakranštyje stūksančiu akmeniu su neperskaitytais ženklais.

3. Nukeliaujama iki Dūkštos pažintinio tako pradžioje esančio Bradeliškių piliakalnio. Nuo čia galima matyti ne tik įspūdingo grožio Buivydų piliakalnį, bet ir vienintelį Lietuvoje kalnų upelį – Dūkštą, bei jos krante išplautą įspūdingą atodangą. Ekskursija užbaigiama aplankant vieno rečiausių ir unikaliausių Lietuvoje drugelio – gencijoninio melsvio – buveinę.

karmazinai 6
galerija 7
galerija 6
Bradeliškių piliakalnis žvelgiant nuo Buivydų piliakalnio
Bradeliškių piliakalnis
karmazinai 3
karmazinai 2