Talka Karmazinų piliakalnyje (I)

Šių metų pradžioje paskelbtos paramos akcijos „Tausokime Karmazinų piliakalnį“ lėšų rinkimo etapas sėkmingai įgyvendintas. Surinkta 2370 eurų!!! Esame dėkingi visiems prisidėjusiems aukomis. Dėka jų galime įsigyti gruntą bei priemones reikalingas piliakalnio apsaugos darbams.

Dabar organizuojame talkas, prie kurių kviečiame prisijungti visus norinčius aktyviai ir prasmingai praleisti laiką gryname ore ar prasiblaškyti.

 

 

 

 

PIRMOJI TALKA JAU BALANDŽIO 9 d. (ŠEŠTADIENĮ)

Talka bus skirta mūsų nupjautoms piliakalnio papėdėje šakoms surinkti bei sunešti į šakų smulkintuvą. Iš gautų medienos drožlių „čipsų“ formuosime piliakalnio apėjimo ratu taką. Taigi darbo bus visiems – ir sudėtingesnio, ir lengvesnio.

Talkos pradžia: 11.00 val.

Vieta: Karmazinų piliakalnis, Vilniaus r.

Reikalingos priemonės: patogi avalynė ir apranga; pirštinės; lengvi kibirai, karučiai „čipsams“ nešioti; kastuvai, grėbliai „čipsų“ pakrovimui bei išlyginimui.

Laukiame ir priimsime iki 40-ties savanorių.

Registracija: https://my.savaplatforma.lt/opportunity/a0C6N000002aSaYUAU/talka-karmazinų-piliakalnyje

Kadangi laukia fiziškai nelengvas darbas, savanoriams pertraukos metu savo virtuvės meniu pristatys ir vaišins parko pašonėje neseniai atsidariusios„Ąžuolyno virtuvės“ šefas ir savininkas Ąžuolas. O iki darbų pabaigos išlaikyti azartą pagelbės šalia Karmazinų piliakalnio laukiantis Sweet Love saldus siurprizas.

Ar dar kyla dvejonių ką nuveikti balandžio 9 d. šeštadienį? Griebkite į parankę bičiulį ir susitikime mūsų pirmoje šių metų pavasarinėje talkoje!

Veiklos koordinatorė: Ieva Šimanauskaitė

Kontaktas: el. p. ieva@neriesparkas.lt