Neries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 9-14 metų vaikus praleisti smagų trečiadienį gamtoje!

ziemos stovykla gamtos mokyklaNeries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 9-14 metų vaikus praleisti smagią žiemos dieną gamtoje!

Sausio 6 d., trečiadienį, visą dieną kartu su parko gidais praleisime žiemiškoje gamtoje. Pradžioje keliausime į žygį pas bebrų šeimyną, apžiūrėsime didžiulę jų trobelę. Keliaudami mišku, ieškosime sniege paliktų žvėrelių pėdsakų ir kitų jų veiklos ženklų. Pasivaikščioję kursime laužą didžiulio ąžuolo paunksmėje ir jame kepsime saldžius gardumynus!

Grįžę į Lankytojų centrą ir papietavę, gaminsime paukščiams skirtus skanėstus. Popiet vėl keliausime į gamtą -palei Dūkštos upelį ieškosime ypatingai keisto ir paslaptingo paukščio – vandeninio strazdo.

Visi edukaciniai užsiėmimai – nemokami! Tad kviečiame vaikus sausio 6 d., 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną žiemiškoje gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti šiltus, patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius, maisto pietums bei lengvų užkandžių.

Detalesnė informacija ir būtina registracija:karolina@neriesparkas.lt Edukacinė diena gamtoje įvyks, susirinkus 8-20 vaikų gupei, todėl nedelskite ir registruokitės!

2016 m. sausio 6 d., trečiadienį, visą dieną kartu su parko gidais praleisime žiemiškoje gamtoje.