Laisvės žygis vasario 16-ajai paminėti

camping_1
Lietuvos valstybės atkūrimo dieną sutikime Laisvės žygyje!
 
Vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Neries regioniniame parke šalia Vilniaus – vyks atviras, nemokamas žygis 15 km ilgio maršrutu. Maršrutas apjungs TOP 5 gražiausių Lietuvos pažintinių takų sąraše esančius Dūkštos ir Karmazinų pažintinius takus. Keliausime miškais, Neries ir Dūkštos upelio krantais, panerių pievomis ir piliakalnių keteromis. Žygio pradžia – 11:30 val. Aprangos kodas – geltona, žalia, raudona!
 
Prieš žygį, 10 val., Dūkštų kultūros centre (Pijorų g. 1, Dūkštos) vyks ekspedicijos Misija Sibiras 2016 pristatymas, o iškart po jo, ten pat – trispalvių dovanojimo akcija Dūkštų gyventojams! Neries regioninio parko direkcija, kartu su renginio remėjais – UAB „Biovela“, UAB „Lietpak“, IĮ „AkaBaltic“ dovanos trispalves Dūkštų gyventojams – tam, kad geltona, žalia ir raudona nuspalvintų kuo daugiau Vilniaus krašto miestelio gatvių! Užsukti į vietos gyventojų kiemus ir jiems perduoti vėliavą kviesime pačius Laisvės žygio dalyvius.
 
Taip pat labai skatiname žygeivius patiems atsivežti po trispalvę ir ją padovanoti. Kuo daugiau vėliavų bus – tuo didesnę šventę sukursime sau, kitiems ir Lietuvai!
 
BŪTINA:
Registracija į žygį ČIA
 
SVARBU:
Žygis atviras ir nemokamas, tinkamas visai šeimai. Visas žygio maršrutas bus sužymėtas, įdomiausiose jo vietose lauks žygio informaciniai stendai, o kiekvienas dalyvis keliauti galės savu tempu – grožintis kraštovaizdžiu ar sustojant papietauti vienoje iš poilsiaviečių. Pietumis ir užkandžiais rūpinasi patys žygio dalyviai. Pabaigus maršrutą, apie 14-16 val. visi bus apdovanoti žygio lipduku, o prie Bradeliškių piliakalnio lauks laužas ir karšta arbata.

Prieš žygį norinčius kviesime įsigyti Neries regioninio parko lankytojų bilietą ir taip prisidėti prie panašių renginių organizavimo ateityje.

Laisvės žygį organizuoja: Neries regioninio parko direkcija, remia: UAB „Biovela“, UAB „Lietpak“IĮ „AkaBaltic“, Dūkštų kultūros centras. Papildoma informacija ir klausimai: karolina@neriesparkas.lt arba tel. nr. 8 645 84683.

Žygio maršrutas:

z

spausdinti plakatas a4