Gamtos mokyklos užsiėmimas “Pokalbiai su gyvūnais”

Neries regioninio parko “Gamtos mokykla” kviečia 8-12 metų vaikus sausio 4 d. (penktadienį) praleisti smagią žiemišką dieną gamtoje. Kartu su parko gidais keliausime po regioninio parko miškus, kur žaisime, mokysimės, kursime laužą ir tyrinėsime gamtą – bandysime išmokti suprasti gyvūnų kūno kalbą. Žygiuosime ir į ypatingą vietą – „Arklių slėnį„. Jame susipažinsime su ten besiganančiais gražuoliais, išgirsime jų istorijas, bei iš Žirgų globos asociacijos darbuotojos lūpų sužinosime, kaip išmokti kalbėtis su žirgais.

Nuo ryto iki vakaro, t.y. beveik visą dieną būsime gamtoje, todėl labai svarbi tinkama, oro sąlygas atitinkanti apranga ir avalynė (ypač – neperšlampami batai ir šiltos kojinės)! .

Tad kviečiame sausio 4 d. (penktadienį), 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.).  Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius ir avalynę, maisto pietums bei lengvų užkandžių, termosą vandens ar arbatos. Tėveliai pasirūpina užsiėmimo dalyvių atvežimu 9 val. ir parsivežimu namo 16 val.

BŪTINA REGISTRACIJA užpildant šią formą. Vaikų grupė susirenka labai greitai, todėl nedelskite ir registruokitės! Jei turite klausimų, kreipkitės į parko gidą Saulių tel. nr. +37061538708, el. p. saulius@neriesparkas.lt