2022 m. rugsėjo 10 d. gamtos pamokos 5-13 metų vaikams ir jų tėveliams „Pažink įdomiausius Neries regioninio parko gyvūnus“

Šį šeštadienį, rugsėjo 10 d., Neries regioninio parko Lankytojų centre 11 val. ir 13 val. vyks nemokamos gamtos pamokos 5-13 metų vaikams ir jų tėveliams „Pažink įdomiausius Neries regioninio parko gyvūnus“.

Norinčius paremti parko veiklas, kviesime įsigyti Parko lankytojo bilietą (1€/1 asm.).

Susipažinsime su Neries regioninio parko miškų gyvūnais: barsukais, šernais, elniais, briedžiais ir bebrais (trauksime bebrui dantį!). Išgirsite pasakojimą apie lašišas, rudenį atplaukiančias neršti į Nerį ir jos intakus net iš Baltijos jūros ir apie ilgiausiai Lietuvoje miegančius mielus gyvūnus – didžiąsias miegapeles. Taip pat klausysimės pelėdų balsų, apžiūrėsime juodųjų gandrų ir jūrinių erelių plunksnas bei keistus inkilus paslaptingiems naktiniams skrajūnams.

Ir žinoma, būtinai parodysime trumpą, tačiau tiesiog neįtikėtiną video apie patį keisčiausią Neries regioninio parko gyvūną – drugelį gencijoninį melsvį, kuris draugauja su skruzdėlėmis ir jų skruzdėlynuose svečiuojasi net 10 mėnesių per metus!

Po gamtos pamokos galėsite apžiūrėti Lankytojų centro ekspoziciją ir gauti informaciją iš pirmų lūpų apie Neries regioninio parko pažintinius maršrutus.

Laukiame jūsų!

Kas? gidas Saulius tel. nr. +37061538708, el. p. saulius.pupininkas@saugoma.lt

Kur? Neries regioninio parko lankytojų centras, (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus rajonas)

Kiek? Edukacijos trukmė apie 45 min.

Būtina registracija, užpildant šią formą:

Registracija į 11 val. gamtos pamoką 

Registracija į 13 val. gamtos pamoką 

Registracija į PAPILDOMĄ 15 val. gamtos pamoką