Gamtos mokyklos užsiėmimas „Žiema miške“

Neries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 8-13 metų vaikus praleisti smagią žiemos dieną (nuo 9.00 iki 16.00 val.) gamtoje. Kartu su su parko gidais keliausime po parko miškus ir žaisime, mokysimės pažinti bei tyrinėti gamtą. Visą dieną būsime gamtoje, todėl labai svarbi tinkama (šilta, neperšlampama) apranga ir avalynė!

Pirmoje dienos pusėje keliausime po miškais apaugusias Karmazinų kalvas, įkopsime į net 4 stačias viršukalnes! Nusileidę nuo kalvų, keliausime palei Nerį, stebėsime žiemojančius vandens paukščius, aplankysime bebrų gyvenvietę ir pasižiūrėsime kaip jiems sekasi. Pasivaikščioję kursime laužą ir jame kepsime saldžius gardumynus!

Grįžę į Lankytojų centrą ir papietavę, gaminsime paukščiams skirtus skanėstus. Popiet vėl keliausime į gamtą – aplankysime Ąžuolų karalienės miškus ir ieškosime žvėrelių pėdsakų ir kitų jų veiklos žymių.

Gamtos mokyklos užsiėmimas – nemokamas! Tad kviečiame vaikus sausio 3 d., 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius ir avalynę, maisto pietums bei lengvų užkandžių, vandens ar arbatos.

BŪTINA REGISTRACIJA. Pasiektas maksimalus dalyvių skaičius, todėl registracija sustabdyta. Jeigu labai norite dalyvauti, parašykite dalyvio vardą, amžių ir tėvų/globėjų kontaktus inga@neriesparkas.lt  Atsiradus laisvai vietai, būtinai su Jumis susisieksime.  Kilus klausimams, rašykite el. paštu inga@neriesparkas.lt