VII užsiėmimas „Pabudusiems po žiemos miego“

pavasaris 2017

VIETŲ NEBĖRA, GRUPĖ JAU SUSIRINKO!

Neries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 8-13 metų vaikus praleisti smagią pavasario dieną gamtoje!

Balandžio 13., ketvirtadienį, visą dieną kartu su parko gidais praleisime bundančioje gamtoje. Įspūdžių kupina diena prabėgs Elniakampio ežero apylinkėse, kur leisimės į du žygius. Pirmojo žygio metu, ryte, mokysimės orientuotis gamtoje pagal įvairius gamtos ženklus, sužinosime, kaip naudotis kompasu, ir miške ieškosime gamtos slepiamų įdomybių – balyklos ir koplyčios griuvėsių, bebrų užtvankos, trikamienės pušies ir paslaptingo bunkerio.

Papietavę Elniakampio ežero stovyklavietėje ir paskanavę ant laužo virtos arbatos, dažysime inkilus ir kabinsime juos ežero pakrantėse. Ieškosime ir mokysimės pažinti paukščių lizdus ir balsus, bandysime išgirsti stebuklingą gervių klyksmą, apžiūrėsime pavasarinius darbus dirbančią bebrų šeimyną ir jų trobelę. Keliaudami mišku, ieškosime ir kitų pavasario pėdsakų, žaisime aktyvius žaidimus, mokysimės pažinti gamtos slėpinius!

Per visą dieną nužingsniuosime ne mažiau nei 8 km, todėl prašome tėvelius įvertinti, ar Jūsų vaikas fiziškai pasiruošęs tokiam atstumui.

Gamtos mokyklos užsiėmimai – nemokami! Tad kviečiame vaikus balandžio 13 d., 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną pavasariu kvepiančioje gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti šiltus, patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius, žygiams tinkamus batus, maisto pietums bei lengvų užkandžių.

Detalesnė informacija ir būtina registracija: karolina@neriesparkas.lt Vaikų grupė susirenka labai greitai, todėl nedelskite ir registruokitės! Nurodytu el. paštu atsiųskite dalyvio vardą, pavardę, amžių, ir kontaktinį tėvų/globėjų tel. numerį.