V užsiėmimas „Ruduo miške“

autumnlandscape01

REGISTRACIJA BAIGTA – GRUPĖ SUFORMUOTA

Neries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 8-13 metų vaikus praleisti smagią rudens dieną gamtoje!

Lapkričio 4 dieną, penktadienį, visą dieną kartu su parko gidais praleisime rudeniškame Karmazinų miške. Visą dieną keliausime Karmazinų pažintiniu taku ir tyrinėsime rudeninį mišką. Kartu tikrinsime ir valysime paukščių inkilus, kalbėsime apie jų migraciją, žaisime komandinius ir individualius žaidimus, kurie padės geriau pažinti mišką ir save patį. Pietausime vienoje iš pažintiniame take esančių poilsiaviečių, kur kursime laužą, virsime žolelių arbatą ir valgysime atsineštus pietų lauknešėlius. Po pietų grįšime į parko Lankytojų centrą, kur žaisime komandinį Neries regioninio parko pažinimo žaidimą.

Per visą dieną pėsčiomis nukeliausime apie 7 km. Visą dieną būsime gamtoje, todėl labai svarbi tinkama apranga ir avalynė!

Gamtos mokyklos užsiėmimas – nemokamas! Tad kviečiame vaikus lapkričio 4 d., 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną rudeniškoje gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius ir avalynę, maisto pietums bei lengvų užkandžių, vandens, apsaugą nuo lietaus.

Detalesnė informacija ir būtina registracija: karolina@neriesparkas.lt Priimama ne didesnė nei 25 vaikų grupė, todėl nedelskite ir registruokitės! Nurodytu el. paštu atsiųskite dalyvio vardą, pavardę, amžių, ir kontaktinį tėvų tel.nr.