Neries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 9-14 metų vaikus praleisti smagų ketvirtadienį gamtoje!

bird1Spalio 29 d., ketvirtadienį, visą dieną kartu su parko gidais praleisime rudeniniame Neries slėnyje. Čia eisime į žygį palei upę, susipažinsime su vandens paukščiais, valysime jų inkilus, žaisime aktyvius žaidimus gryname ore. Ne tik daug judėsime, bet ir daug naujo sužinosime apie sparnuočių gyvenimą!

Papietavę Lankytojų centre, kartu mokysimės atsakingo elgesio gamtoje, įsitikinsime, kokią žalą gamtai daro šiukšlinimas, bei mokysimės gaminti spalvingas lesyklėles iš panaudotų pakuočių. Galiausiai, dienai baigiantis, iškeliausime trumpam žygiui į Dūkštų ąžuolyną – mistišką, įdomybių ir slėpinių pilną lietuvišką sengirę.

Visi edukaciniai užsiėmimai – nemokami! Tad kviečiame vaikus spalio 29 d., 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi turėti patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius, maisto pietums bei lengvų užkandžių. Esant galimybei, turėti švarią panaudotą Tetrapak pakuotę lesyklėlės gaminimui.

Detalesnė informacija ir būtina registracija: karolina@neriesparkas.lt arba tel nr. +370 645 84683. Edukacinė diena gamtoje įvyks, susirinkus 8-20 vaikų grupei, todėl nedelskite ir registruokitės!