Kviečiame į TALKĄ: Neries krantinės IŠLAISVINIMAS iš uosialapių klevų gniaužtų!


2020 m. rugsėjo 12 d.
, gerų darbų šeštadienį, 10 val. Karmazinų tako automobilių aikštelėje kviečiame visus susirinkti ir kartu su Neries parko darbuotojais keliautį į TALKĄ, kurios metu tvarkysime Neries krantinę Karmazinų take, kurią šiuo metu yra pasiglemžę invaziniai uosialapiai klevai.

Kad šeštadienis būtų kartu ir malonumų diena, prieš pradėdami darbus, sudalyvausime neilgoje, bet labai nuotaikingoje ekskursijoje Karmazinų taku, į kurią pakvies Neries regioninio parko gidas Saulius. O po to – kibsime į darbus! Po darbų kviesime pasivaišinti ant laužo pagaminta koše.

Numatoma darbų trukmė – apie 2 val.

Eiga trumpai:

10:00 | Atvykimas į Karmazinų automobilių aikštelę

10:00 – 11:00 | Ekskursija Karmazinų taku su gidu Sauliumi

11:00 – 13:00 | Talka

13:00 | Gurmaniška Neries regioninio parko košė ant laužo

14:00 | Preliminari renginio pabaiga

SVARBU: su savimi turėkite darbines pirštines, darbinius patogius batus ir drabužius, jeigu turite – būtų puiku, jei pasiimtumėte pjūklą ar kirvuką, geriamo vandens ir užkandžių (jei praalktumėte iki oficialių pietų ☺) bei indelį ir šaukštą košei. Dėl viso pikto, galite turėti atsarginių rūbų komplektą.

Jei turite klausimų, susisiekite el. paštu: saulius@neriesparkas.lt ar tel.nr. +370 615 38708

REGISTRACIJA: būtina, kadangi turime kontroliuoti žmonių kiekį renginyje! Registracijos forma – spausti čia.

SVARBIAUSIA! Nepamirškite atvykę dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes, laikytis saugaus socialinio atstumo ir prisiminti visus karantino laikotarpio reikalavimus saugiam bendravimui.