Lapkričio 27 d. – laukinis trail bėgimas!

2016 11 27 laukinis trail bėgimas grįžta į Dūkštas – į vieną gražiausių Lietuvoje Neries regioninį parką. Ir šį kartą organizatoriai Jums turi kai ką naujo – 32 km trasą!

Šis bėgimas bus išskirtinis savo panoramomis! Juk tai – vienas gražiausių bėgimų Lietuvoje! Trasos nebus ypač sudėtingos, taigi tikrai bus kada grožėtis gamta, panoramomis, vaizdais. Šiose trasose bus sujungti gražiausi ir labiausiai išpuoselėti parko takai su labiausiai laukiniais ir pamirštais  miškų šlaitų takais.

Photos from the EX2 Adventures Spring Backyard Burn 5 & 10 Mile Trail Running Series at Prince William Forsest Park, Quantico, VA. Sunday, March 25, 2012. Photo by Lee Diehr. ©Copyright 2012 Swim Bike Run Photography.

Bus 9 km, 20 km ir 32 km trasos. Visos jos ves per gražiausius Neries regioninio parko pažintinius takus aplankant Buivydų ir Bradeliškių piliakalnius, kurie yra ypatingas Lietuvos gamtos ir kultūros paveldas, o vaizdai atsiveriantys nuo šių piliakalnių yra daugia nei įspūdingi.
Aplankysime Dūkštų ir Karmazinų atodangas – stačius įspūdingus šlaitus, kurie savo grožiu nenusileidžia kalnų vaizdams.  Bėgsime palei Nerį, Dūkštos upelį, Velniakampio ežerą – jų pakrantės labai gražios. Aplankysime net parke pasislėpusius kažkada buvusių didingų pastatų griuvėsius – Vandens malūną, skalbinių balyklos ir koplyčios likučius. Prabėgsime pro Karmazinų pilkapynus. Žinoma būtinai užsuksime ir į visų pamirštus Neries šlaitus, kurie yra tikra laukinės gamtos karalystė.
Reljefas bus banguotas, sukilimo bus, bet be itin stačių ir techniškai sudėtingų nusileidimų ir pakilimų, taigi trasos pritaikytos bet kokiam orui. Trasose bus įvairi ir skirtinga danga – nuo plačių miško ir parko takų iki siaurų ir vingiuotų miško takelių, bus ir medinių laiptelių bei bekelės elementų. Trasa tikėtina bus slidi, taigi būkite atsargūs (ypač ant medinių laiptelių ir tiltelių).

Visa info apie bėgimą: internetinėje svetainėje bei renginio FB puslapyje.