III užsiėmimas „Pavasario paieškos“

PrintNeries regioninio parko Gamtos mokykla kviečia 8-13 metų vaikus praleisti smagią pavasario dieną gamtoje!

Kovo 24., ketvirtadienį, visą dieną kartu su parko gidais praleisime bundančioje gamtoje. Dienos pradžioje keliausime į žygį Elniakampio ežero apylinkėmis, kur ieškosime ir mokysimės pažinti paukščių lizdus ir balsus, bandysime išgirsti stebuklingą gervių klyksmą, apžiūrėsime pavasarinius darbus dirbančią bebrų šeimyną ir jų trobelę. Keliaudami mišku, ieškosime kitų pavasario pėdsakų, kuriuos vėliau tyrinėsime mikroskopu! Pasivaikščioję kursime laužą ir jame kepsime (ar virsime) kai ką gardaus ir kvapnaus. Kol lauksime priešpiečių, organizuosime miniDAROM talką – tvarkysime ežero aplinką.

Grįžę į Lankytojų centrą ir papietavę, tyrinėsime gamtos pasaulį per mikroskopus, o vėliau gaminsime ypatingas popierines transporto priemones 🙂 Popiet vėl keliausime į gamtą -palei Dūkštos upelį ieškosime suakmenėjusių fosilijų, o patvinusiu upeliu plukdysime laivelius!

Visi edukaciniai užsiėmimai – nemokami! Tad kviečiame vaikus kovo 24 d., 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną pavasariu kvepiančioje gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti šiltus, patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius, žygiams tinkamus batus, maisto pietums bei lengvų užkandžių.

Detalesnė informacija ir būtina registracija: karolina@neriesparkas.lt Edukacinė diena gamtoje įvyks, susirinkus 8-20 vaikų gupei, todėl nedelskite ir registruokitės! Nurodytu el. paštu atsiųskite dalyvio vardą, pavardę, amžių, ir kontaktinį tėvų/globėjų tel. numerį.