Gamtos mokyklos užsiėmimas „Pabudusiems po žiemos miego“

Neries regioninio parko „Gamtos mokykla“ kviečia 8-13 metų vaikus balandžio 5 d. (ketvirtadienį) praleisti smagią pavasario dieną gamtoje. Kartu su parko gidais keliausime po parko miškus ir žaisime, mokysimės ir tyrinėsime gamtą. Žygiuosime prie pelkės, kurioje gyvena gervės, keliausime aplink Elniakampio ežerą, mokysimės pažinti skirtingų paukščių lizdus ir netgi patys juos susukti! Kursime laužą, kepsime skanėstus ir virsime žolelių arbatą, mokysimės konstruoti inkilus, atpažinti skirtingų paukščių snapus ir kojas, ir suprasti, kodėl gamtoje tokia įvairovė yra reikalinga.

Beveik visą dieną būsime gamtoje, todėl labai svarbi tinkama (šilta, neperšlampama) apranga ir avalynė!

Gamtos mokyklos užsiėmimas – nemokamas! Tad kviečiame balandžio 5 d. (ketvirtadienį), 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.) ir praleisti dieną gamtoje. Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius ir avalynę, maisto pietums bei lengvų užkandžių, termosą vandens ar arbatos.

BŪTINA REGISTRACIJA užpildant šią formą. Vaikų grupė susirenka labai greitai, todėl nedelskite ir registruokitės! Jei turite klausimų, kreipkitės į parko gidą Saulių tel. nr. +37061538708, el. p. saulius@neriesparkas.lt