Gamtos mokyklos užsiėmimas “Kanopiniai žvėrys”

Neries regioninio parko “Gamtos mokykla” kviečia 8-12 metų vaikus spalio 29 d. (pirmadienį) praleisti smagią rudens dieną gamtoje. Kartu su parko gidais keliausime po parko miškus ir žaisime, mokysimės ir tyrinėsime gamtą. Žygiuosime ten, kur gyvena kanopiniai žvėrys – briedžiai, elniai, stirnos, šernai, ir bandysime pažinti įdomų jų gyvenimą! Gamtos mokyklos užsiėmimas – nemokamas.

Nuo ryto iki vakaro, t.y. beveik visą dieną būsime gamtoje, todėl labai svarbi tinkama, oro sąlygas atitinkanti apranga ir avalynė (guminiai batai ir šiltos kojinės)! .

Tad kviečiame spalio 29. (pirmadienį), 9 val. atvykti į Neries regioninio parko lankytojų centrą (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus raj.).  Užsiėmimai truks iki 16 val. Su savimi būtina turėti patogius, oro sąlygas atitinkančius drabužius ir avalynę, maisto pietums bei lengvų užkandžių, termosą vandens ar arbatos. Tėveliai pasirūpina užsiėmimo dalyvių atvežimu 9 val. ir parsivežimu namo 16 val.

BŪTINA REGISTRACIJA užpildant šią formą. Vaikų grupė susirenka labai greitai, todėl nedelskite ir registruokitės! Jei turite klausimų, kreipkitės į parko gidą Saulių tel. nr. +37061538708, el. p. saulius@neriesparkas.lt