Akustinių gitarų stovykla LIVE CAMP Bražuolės stovyklavietėje

programaLIVE CAMP organizatoriai jau septintąjį kartą kviečia į dviejų parų poilsį po festivalių. Kaip ir kiekvieną vasarą, Live Camp įsikurs Bražuolės stovyklavietėje netoli Vilniaus, o ten susirinkusius džiugins gyva akustinė muzika, aktyvūs bei gamtą globojantys užsiėmimai bei malonus poilsis unikalios gamtos apsuptyje.

„Mes mylime muziką ir gamtą, tad norime ne tik jaukiai pasibūti, bet ir pasiklausyti išskirtinių perspektyviausių atlikėjų pasirodymų“, – apie stovyklą pasakoja organizatorė Karolina Maleckaitė. „Juk visai neseniai, prieš kelis metus, čia grojo mums dabar gerai žinomi Colours of Bubbles, Garbanotas Bosistas, Deeper Upper ir Markas Palubenka“,- pabrėžia Karolina.

Šiais metais scenoje pasirodys indie folk meistras Šarūnas Petrutis, publikai rokenroliškai žinomi, bet retai akustiškai suskambantys basakojai – grupė BASI iš Elektrėnų, jautrūs, indie rock melodijas savo kūriniais tiesiog išjaučiantys vaikinai – jautì, o taip pat bliuzroko žanrą mėgstantis kolektyvas No Intro, melodingasis svečias net iš pačios Gruzijos Dave Adam, icepop atlikėjais prisistatantys ir Oasis bei Gravel įtakos nesibaidantys kauniečiai – Islandijos Plento Moterys bei daug kitų atlikėjų, pasirodysiančių atviroje šeštadienio scenoje.

„Pažadame ir žinomas, alternatyvią muziką mėgstančiai publikai, grupes, ir dar visai negirdėtas“, – apie muzikinę programą kalba Aušra Kareniauskaitė. „Stengiamės pristatyti Lietuvoje greitai augančius jaunus atlikėjus, pateikdami juos visiškai kitokiame amplua nei jie įpratę atsiskleisti scenoje. Muzikantai LIVE CAMP nori pasirodyti būtent dėl tos priežasties, kadangi juos vilioja galimybė suskambėti kitaip ir pajausti artimesnį ryšį su savo klausytojais ir gerbėjais“, – tęsia Aušra.

Nuo 2010 m. Live Camp organizuojantys Laurynas Zibolis ir Evaldas Taroza tiki, kad kiekvienas muzikos mylėtojas nori, jog gamta išliktų nesuniokota: „Jaukiai pasibūdami regioninio parko apylinkėse, siūlome sudalyvauti ir aktyvioje veikloje”, – pridurdami, kad stovyklautojai kviečiami dalyvauti rengiamuose švaros ir naktiniame žygiuose.

„Labai džiugu, kad šįmet ir vėl turime du vakarus, kokybiškos muzikos bei atlikėjų iš užsienio”, – apie gilinamas tradicijas atviravo Laurynas. „Tikime, kad akustinis formatas leidžia ne tik atsipalaiduoti, bet ir pajusti stipresnį ryšį su muzika. Grynas oras ir apylinkių grožis šį jausmą tik sustiprina”, – tęsė jis.

„Live Camp nėra festivalis ir trankumu nedrebina apylinkių. Akcentuojame paprastą akustinį skambesį“,- pasakojo Evaldas. „Nenorime tapti masiniu renginiu ir stengiamės išlikti išskirtiniais, pasiūlydami kitokią programą, nei daugelis kitų renginių vasarą. Neketiname bankrutuoti, nes niekada nesiekėme pelno. Mūsų stovykla yra visiškai idėjinė ir siekianti publikai atskleisti perspektyviausius, o gal dar negirdėtus atlikėjus.“,- pabrėžia jis.

Live Camp prasidės šį penktadienį, rugpjūčio 19 d., ir tradiciškai vyks dvi dienas. Penktadienį ir šeštadienį vakare, sceną okupuos atlikėjai ir grupės. Šeštadienio dieną stovyklautojai bus kviečiami dalyvauti švaros žygyje po apylinkes ir taip prisidėti prie gražesnės aplinkos Neries regioniniame parke. Taip pat stovykloje vyks slackline treniruotės, muzikinis protmūšis. Stovyklos popietė bus skirta atvirai scenai, kurioje groja kiekvienas norintis atskleisti muzikalumą. Vakare lauks dar daugiau atlikėjų ir grupių pasirodymų. O antrosios dienos naktį, patys drąsiausi eis, į jau tradicija tapusį ir itin pamėgtą, naktinį siaubo žygį „Bebro medžioklė”.

Taip pat, stovyklautojai raginami į renginį patogiai vykti ne tik automobiliais, bet ir traukiniu. O bilietus į stovyklą iš anksto galima įsigyti internetu livecamp.lt arba renginio vietoje.

Daugiau informacijos ir išankstiniai bilietai: www.livecamp.lt

Video:

Penktadienis – Live Camp‘2015

Šeštaienis – Live Camp‘2015