2024 m. vasario 3 d. edukacija 6-13 metų vaikams ir jų tėveliams „ŽIEMA MIŠKE“

Neries regioninio parko lankytojų centras 2024 m. vasario 3 d., šeštadienį, kviečia į edukaciją 6-13 metų vaikams ir jų tėveliams „ŽIEMA MIŠKE“. Edukacija buvo kurta galvojant apie 6-13 metų vaikus, tačiau turinys yra tinkamas ir suaugusiems.

Edukacijos tikslas – leisti vaikams pabūti mažaisiais gamtos tyrėjais ir įdomiai, interaktyviai ir nuotaikingai praleisti laiką žiemiškoje gamtoje.

Pradžioje susitiksime Neries regioninio parko Lankytojų centre (Vilniaus g. 3. Dūkštos, Vilniaus rajonas). Lankytojų centro viduje bus surengtas trumpas pristatymas apie gyvūnų pėdsakus ir kitas jų veiklos žymes. Pasikalbėsime kaip gyvūnai prisitaiko prie žiemos sąlygų ir kokius patiria žiemiškus iššūkius. Tuomet keliausime į seną mišką ir jame pasivaikščiosime. Pasivaikščiojimas nebus itin ilgas (keli kilometrai), bet įdomus ir reikalaujantis jėgų: lipsime į kelias aukštesnes kalvas bei nuo jų leisimės, keliaudami ieškosime miško gyventojų pėdsakų ir kitų jų veiklos žymių.

Grįžę į Lankytojų centrą, pasikalbėsime apie žiemojančius paukščius, apžiūrėsime jiems skirtą lesyklą, aptarsime kokius paukščius čia galima pamatyt ir kaip atsakingai juos lesinti. Taip pat gaminsime šiems paukščiams skirtus skanėstus. O pabaigoje užsikūrę laužą, kepsime saldžius gardumynus!

SVARBU! Šiltai apsirenkite ir pasirūpinkite patogia avalyne! Taip pat nepamirškite pasiimti šiltos arbatos – tikrai pravers prie laužo!

KAS? – gidas Saulius, tel. nr. +37061538708, el p. saulius.pupininkas@saugoma.lt
KADA? – 10 val., 2024 m. vasario mėn. 3 d., šeštadienis.
KUR? – Neries regioninio parko lankytojų centras (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus rajonas)
KIEK? – žygio atstumas ~ 2,5 km, trukmė ~ 2,5 val. Kaina – 5 € / asm. (žygis tinkamas 6-13 metų žygeiviams ir jų tėveliams)

BŪTINA REGISTRACIJA į edukaciją iki vasario 3 d. užpildant šią formą. Pasikeitus aplinkybėms ar planams, registraciją būtina nutraukti susisiekiant su gidu Sauliumi aukščiau nurodytais kontaktais.