2022 m. gruodžio 11 d. edukacija 6-13 metų vaikams ir jų tėveliams „ŽIEMA MIŠKE“

Neries regioninio parko gamtos mokykla 2022 m. gruodžio 11 d., sekmadienį, kviečia į edukaciją 6-13 metų vaikams ir jų tėveliams „ŽIEMA MIŠKE“. Edukacija buvo kurta galvojant apie 6-13 metų vaikus, tačiau turinys yra tinkamas ir suaugusiems.

Edukacijos tikslas – leisti vaikams pabūti mažaisiais gamtos tyrėjais ir įdomiai, interaktyviai ir nuotaikingai praleisti laiką žiemiškoje gamtoje.

Pradžioje susitiksime Neries regioninio parko Lankytojų centre (Vilniaus g. 3. Dūkštos, Vilniaus rajonas). Lankytojų centro viduje bus surengtas trumpas pristatymas apie gyvūnų pėdsakus ir kitas jų veiklos žymes. Pasikalbėsime kaip gyvūnai prisitaiko prie žiemos sąlygų ir kokius patiria žiemiškus iššūkius.

Tuomet važiuosime keletą kilometrų iki seno miško ir jame pasivaikščiosime. Pasivaikščiojimas nebus itin ilgas (keli kilometrai), bet įdomus: keliaudami ieškosime miško gyventojų pėdsakų, tyrinėsime senuosiuose ąžuoluose jų paliktas žymes, užsuksime į bebrų gyvenvietę.

Na, o pabaigoje, didžiulio ąžuolo paunksmėje, kursime laužą ir kepsime saldžius saldumynus!

SVARBU! Šiltai apsirenkite ir pasirūpinkite patogia avalyne! Taip pat nepamirškite pasiimti šiltos arbatos – tikrai pravers prie laužo!

KAS? – gidas Saulius, tel. nr. +37061538708, el p. saulius.pupininkas@saugoma.lt
KADA? – 10 val., 2022 m. gruodžio mėn. 11 d., sekmadienis.
KUR? – Neries regioninio parko lankytojų centras (Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus rajonas)
KIEK? – žygio atstumas ~ 2,5 km, trukmė ~ 2,5 val. Kaina – 5 € / asm. (žygis tinkamas 6-13 metų žygeiviams ir jų tėveliams)

BŪTINA REGISTRACIJA į edukaciją iki gruodžio 11 d. užpildant šią formą. Pasikeitus aplinkybėms ar planams, registraciją būtina nutraukti susisiekiant su gamtos mokyklos specialistu aukščiau nurodytais kontaktais.