2021m. lapkričio 13 d. „IšGyvenimo“ žygis*

Leidžiate laiką gamtoje, bet pasinerti, pailsėti ir atsipūsti iki galo negalite nes ramybės neduoda baimė pasiklysti? Kartais stovyklaujate ir norite pagilinti žinias? Domitės išgyvenimo mokykla? Susitikime lapkričio 13 d. Neries regioniniame parke ir kartu išmokime būti malonūs svečiai gamtoje.

Susitiksime 11 val. Elniakampio ežero stovyklavietėje. Iš ten pajudėsime 6 km ilgio maršrutu vedančiu aplink ežerą ir šalia esančią pelkę. Pakeliui pasikalbėsime apie tai kaip nepasiklysti, o pasiklydus atsiklysti. Išmoksite naudotis kompasu. Kaip paprasti, daiktai gali padėti esant ekstremalioms situacijoms. Taip pat kaip stovyklauti nekenkiant gamtai. Žygio metu dalyvių lauks kelios praktinės užduotys, tad nusteikite išbandyti įgytus naujus įgūdžius 🙂

Žygio metu kelios vietos gali būti kiek drėgnesnės. Būkite apsiavę drėgmės nebijančia avalyne, kurios negaila ištepti. Jei turite galite pasiimti savo kompasą. Pakeliui turėsime vieną ilgesnį sustojimą, galite turėti įsidėję arbatos ir užkandžių.

KAS? – gidas Tadas tel. nr. +370 674 82927, el p. tadas@neriesparkas.lt
KADA? – 11 val., 2021 m. lapkričio mėn. 13 d., šeštadienis.
KUR? – Elniakampio ežero stovyklavietė
KIEK? – žygio atstumas ~ 6 km, trukmė ~ 4 val. Kaina – 10 € / asm. (įskaičiuotas parko lankytojo bilietas)
BŪTINA REGISTRACIJA į žygį iki lapkričio mėn. 13 d. užpildant šią formą 

*** Žygio fizinis sudėtingumas (priklauso nuo nueinamo atstumo ir reljefo) pažymėtas nuo vienos iki trijų žvaigždučių * – kuo jų daugiau, tuo daugiau iššūkių. Tačiau neišsigąskite – net ir *** žvaigždutes turintys žygiai yra visiškai tinkami vidutinį fizinį pasirengimą turintiems žmonėms. Tiesiog jie – ilgesni, intensyvesni, bet ir įdomesni!