Velniakampio ežero orientacinė trasa

zmogeliukas
laikrodisTRUKMĖ

? val.

vietaATSTUMAS

? km.

Orientacine 01
Orientacine 03
Orientacine 04
Orientacine 05
Orientacine 06
Orientacine 07
Orientacine 08
Orientacine 09
Orientacine 11
Orientacine 10
Orientacine 12
Jei Jums atrodo, kad Neries regioninį parką jau pažįstate kaip penkis savo pirštus, ir žinote kiekvieną keliuko vingį Dūkštos ar Karmazinų pažintiniuose takuose, siūlome Jums kai ką visiškai kitokio – “laukinę” orientavimosi trasą! Kviečiame išklysti iš rodyklėmis ir informaciniais stendais sužymėtų mūsų parko takų, ir atrasti paslėptas kultūros ir gamtos vertybes patiems, orientuojantis tik pagal pateiktas jų koordinates.

Norintieji keliauti kitaip yra kviečiami žemėlapio, kompaso ir GPS imtuvo pagalba surasti taškus Velniakampio ežero apylinkėse. Trasoje Jūsų laukia 7 mažai žinomi ir retai lankomi objektai, stovyklavietė prie skaidrių Velniakampio ežero vandenų, neišmindyti miško takeliai (arba jų nebuvimas!) ir natūrali, mitais apipinta, bet mažai žmogaus rankos liesta gamta.

Neišsigąskite, jei teks nuklysti į miško gilumą ar po kojomis vinguriavęs takelis staiga pasibaigs – tai tik padės pamatyti netikėčiausias Neries regioninio parko vietas ir pajusti tikrąją jų dvasią.

Trasos ilgį, jo pradžią ir pabaigą bei objektų eiliškumą kviečiame pasirinkti patiems – pagal savo poreikius, laiko bei jėgų kiekį. Jei atvykstate automobiliu, jį patogiausia palikti Velniakampio ežero stovyklavietėje – ten įrengta erdvi mašinų stovėjimo aikštelė. Ir nepamirškite, kad nors orientavimasis yra sporto šaka, Neries regioniniame parke skubėti niekur nereikia – tiesiog mėgaukitės Jus supančia natūralia aplinka ir galimybe ją pažinti.

Tam, kad pasiruoštumėte šiai kelionei, nebūtina atvykti į mūsų Lankytojų centrą. Trasos mini žemėlapis ir objektų lapas su trumpais jų aprašymais ir koordinatėmis pateikiami žemiau – prieš ruošdamiesi į trasą, nepamirškite jų atsispausdinti ir pasiimti su savimi.

Velniakampio ežero orientacinės trasos žemėlapis
Velniakampio ežero orientacinės trasos objektai

Visada labai laukiame Jūsų atsiliepimų, komentarų, pastabų ar palinkėjimų! Puikių (laukinių) Jums įspūdžių!