Lankytojo bilietas

Pirkti bilietą internetu


Lankydamiesi saugomoje teritorijoje, nepamirškite įsigyti lankytojo bilietą!

Kodėl įsigyti? Daugybės šioje saugomoje teritorijoje esančių objektų – retų ir nykstančių rūšių buveinių, pėsčiųjų ir dviračių takų, atokvėpio vietų, stovyklaviečių, piliakalnių, pilkapynų ir kt.- nuolatinei priežiūrai yra reikalingos lėšos. Skiriamų biudžeto lėšų šiems darbams toli gražu nepakanka. Mes siekiame, kad būtų išsaugotos svarbiausios gamtos ir kultūros paveldo vertybės, nykstančios augalų ir gyvūnų rūšys, o Jūsų poilsis gamtoje būtų malonus ir turiningas. Už šias lėšas tvarkome supuvusias medines pažintinių takų dalis – laiptus, stendus, turėklus, išvežame šiukšles, šienaujame ir atliekame kitus būtinus darbus. Todėl tikimės, kad Jūs įsigysite lankytojo bilietą – taip pasakysite AČIŪ už puikiai praleistą dieną pažintiniame take ir prisidėsite prie tolesnio jo gyvavimo.

Visos už lankytojo bilietus surinktos lėšos prasmingais darbai grįžta į Neries regioninio parko teritoriją!

Kiek kainuoja? Vienkartinis bilietas lankytis viename parke kainuoja 1 Eur. (ir galioja 5 dienas). Taip pat galite įsigyti vieno mėnesio bilietą lankytis viename valstybiniame parke (5 €), visų (4 nacionalinių ir 28 regioninių) valstybinių parkų vieno mėnesio bilietą (10 €), metinį visų minėtų valstybinių parkų lankytojo bilietą (20 €) ar vienerių metų visų minėtų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietą (25 €).

Kur įsigyti? Bilietai platinami Neries regioninio parko Lankytojų centre, internetinėje “Tiketa” bilietų platinimo sistemoje, “Perlo” terminaluose ir turizmo paslaugas teikiančiose įmonėse (Slėnyje, Nuotykių akademijoje, Plaustu Nerimi, kavinėje „Pušynėlis“).

Kas buvo nuveikta Neries regioniniame parke 2015 m. už lankytojų bilietus gautas lėšas?

Kur buvo panaudotos Neries regioniniame parke 2016 m. už lankytojų bilietus surinktos lėšos?